Eğitimlerimiz

Yalın Raporlama

Özellikle banka müfettişleri için geliştirdiğimiz bu içerik, her yıl onlarca rapor hazırlayan müfettişlerimizin ve o raporları okuyan rapor masalarının hayatını kolaylaştırmak için tasarlandı. Daha planlı, daha kısa, daha anlaşılır rapor yazmak mümkün; tabii eğitimini alırsanız. Bu eğitimde kısa ve etkili yazma becerilerine, anlatımı akıcı ve anlaşılır kılma yöntemlerine odaklanıyoruz. Raporda resmi dil kullanımı, önceliklendirme, neden – sonuç ilişkisini kurma dahil onlarca gelişmiş yazım tekniğini öğrenmek için bu eğitimi alın.

Profesyonel E-posta

Müşteri ilişkilerinde e-posta yazımı hayati önem arz eder. Daima pozitif olmak, şirketinizin politikalarını savunurken müşteri memnuniyetinden taviz vermemeniz gerekir. Peki yazıda duygu yönetimi ve etkili iletişim nasıl mümkündür? Resmi ve özel dil ayrımı nasıl yapılır, iç ve dış müşterilerle sağlıklı iletişim için nelere dikkat edilmelidir?  Temel e-posta yazma ilkelerinden gelişmiş etkili yazışma becerilerine kadar geniş bir yelpazeyi kapsayan bu eğitimimizin içeriğini, ekibinizi ihtiyaçlarına özel olarak dizayn edebiliyoruz. Gereksiz e-posta kirliliği istemeyen, kurumsal imajını profesyonel e-postalarla pekiştirmek isteyen yöneticilerle haberleşmek üzere.

Temiz Türkçe

Kadın – erkek ayrımına girmeden, din, dil, ırk farkı gözetmeksizin nasıl yazarız? Dilimize yerleşmiş kalıpların daha eşitlikçi alternatiflerini nasıl ustalıkla kullanırız? Bu eğitimde hem daha eşitlikçi bir dil kullanımı, hem de eleştiri yapma ve alma becerileri, öfke ve nefret dilinden uzak durma sanatı işleniyor. Eğitimin içeriği bir güne sığmayacak kadar geniş, topyekün bir yaşam tarzına dair ilkeler barındırmaktadır. Tadında bir farkındalık ve yeni bir başlangıç isteyenler için hazırladık.

Ekibinize Özel Eğitim Tasarlayabiliriz, Bize Yazın